pátek 4. března 2011

Kéž bych byla zamčena v tvém srdci a tys od něj ztratil klíč...

/V čím srdci? No přece mého vysněného Olivožrouta!/
Včera jsem zjistila, že moje pobláznění po steampunku bylo nejspíš jen pokus uniknout z reality. Moct snít. Což mě samozřejmě trošku vyděsilo, ale což - už od toho neuteču. Líbí se mi to.
Mám pocit /tedy včera převládal, dneska jsem už realtivně v klidu/, že se ze všeho zblázním. Z čeho?
 1. Tehnhle týden jsme každý den z něčeho psali. I když jsem flegmatik a testy už dávno neberu tak moc vážně jako před pár lety, tak to je přeci jen nápor, když se to chcete naučit a civíte do toho do noci.
 2. Pondělní výpočet cesty domů nevyšel. Jako vždycky takže je vlastně všechno v pořádku. Plusový bod byl, že bylo krásně /ostatně jako celý týden a i dny před tím/ a s Kájou jsme mohly sedět na lavičce před Střelnicí a hezky si popovídat /já samozřejmě s hlavou plnou steampunku/.
 3. Na středu jsem se vůbec netěšila, ale asi to bylo nejvíc kvůli rannímu vstávání. O ZSV jsem byla samozřejmě zkoušená /netuším nakolik to byla náhoda, ale co se tohohle zkoušení týká, na ni nevěřím/ a dopadla jsem o dva stupně líp než minule :) Když jsem byla tázána na číslo, řekla jsem 64. Což po ciferném součtu a odpočtu ode mě vyšlo na Káju. A tak jsme opět byly zkoušené v jeden den, přičemž ona opět dopadla líp než já:) O fyzikálním semináři jsme dělali laborku a rozbili při ní teploměr. No a jízdy... řekal bych že v pohodě, už se kamarádím s kruhovými objezdy, ale ještě ne moc s rovným směrem a prudkými zatáčkami.
 4. O jakémkoliv testu mi v hlavě hrála nějaká písnička od Abney Park; dobře u matiky v pondělí i písnička od Asonance.
 5. Nevím, jestli se mám pokusti udělat si FCE. Což o to, na písemný testy se třeba i zvládnu našprtat, co potřebuju, ale bojim se ústních. Nedokážu dlouho mluvit v češtině, natož v angličtině. Tak nevím. Potřebuju to s někým prokonzultovat a rozhodnout se, protože v březnu se dávají přihlášky.
 6. Hancul si píše s jedním klukem z Chomutova. A podle Arianne se jí na tvář vrátil ten přihlouplý úsměv :)
 7. Včera jsme měla extrémně divnou náladu, ale naštěstí mě pusitla rychleji než minule.
 8. Za měsíc už budou Horis i Dáda /i Hilary/ dospělí. Strašný, jak si z něho pak budu utahovat, že jsem starší? :)
 9. Ve třídě nás je už zase 33. 28 holek a 5 kluků samozřejmě. Jak by k nám mohl přistoupit taky kluk, že?
 10. V neděli opět není trénink. Asi se z toho už zblázním /i když teda ušetřím za vlak a budeme tu mít děti, což je myslím plnohodnotná náhrada/
 11. Nějak nevim, co ode mě chtějí slyšet, když se ptají co Olivožrout. No řekla bych, že to asi není, to co jim říkám. Že vlastně nic. Taky se mi tenhle stav nelíbí, ale už fakt nevim, co s tim. Třeba se vzdávám moc brzo, ale třeba je už pozdě a já marním čas a myšlenky...
 12. Nicméně příští pátek jdu s V. na maturiťák. I když nevim jestli jdeme spolu, každopádně jsem ho tam zvala já /jak jinak/, jeho lístky mam taky já tak fakt nevim. Nevim, nevim, nevim.
 13. A den na to jedeme na muzikál do Prahy, na Robina Hooda. Asi jde naše vesnice do sebe, když tohle pořádá /jsem nesmírně ráda, jet do opravdového divadla a vidět něco takového/, a navíc by prý pořádali pro velký zájem i zajezd na nějakou činohru. Páni!
 14. Chtěla bych, či spíše bych měla, šít, ale nemám čas. Nu někdy si ho holt udělám a basta! :)
 15. A zatraceně moc bych někam zašla. S Hancul, Horisem, Dádou, Santou, V. , Tíťou, klidně i D.V. pokud jsou s Dádou za dobře, Kepouškem a kdo-ví-kým ještě.

A tak jdu kreslit /návrhy šatů, korzetů a podobných hloupostí, který bych si někdy chtěla ušít/, poslouchat /Abney Park/, snít /o pondělní cestě dom, která se určitě opět nevyjde, a příštím pátku, který se obávám, že nebude takový, jaký bych chtěla/, přemýšlet /o mně a Olivožroutovi, o Hancul a tím jejím novým objevem/, domluvit se s Hancul /o tom jak se dostaneme z plesu dom/ a prostě tak.

Tak se mějte krásně, užívejte sluníčka a mějte se rádi.

Páá

Žádné komentáře:

Okomentovat